Osiedla mieszkaniowe - Rzeszów / Zaczernie. Zarządzanie projektami. Inwestycje budowlane

Oferta pracy 2020-02

Murarz - zbrojarz

Miejsce: plac budowy

Zakres obowiązków

Oferta pracy - murarz, zbrojarz - Rzeszów

  • Odczytywanie projektu architektonicznego i rysunków budowlanych w celu ustalenia rozwiązań konstrukcyjnych, materiałowych.
  • Układanie na odpowiednio przygotowanej wcześniej zaprawie cegieł i elementów prefabrykowanych.
  • Przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu.
  • Montaż i układanie zbrojenia w deskowaniu i formach.
  • Wykonywanie mieszanek betonowych.
  • Układanie i zagęszczanie mieszanki betonowej.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie plusem.
  • Znajomość rysunku budowlanego i projektów architektonicznym przynajmniej w minimalnym stopniu.
  • Wyobraźnia przestrzenna oraz dobra koordynacja ruchowo-wzrokowa.
  • Odpowiednie dla stanowiska warunki fizyczne i zdrowotne.

Warunki zatrudnienia

  • Praca w młodym i dynamicznym zespole.
  • Umowa o pracę na pełny etat.
  • Lokalizacja robót budowlanych: Rzeszów i okolice.
  • Stabilne zatrudnienie w rzetelnej, solidnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania.
SPECJALISTKA DS. REKRUTACJI
Dane kontaktowe

+48 788 636 804

(prosimy dzwonić w godzinach 7:00 – 15:00)

Zacznij karierę z naszą firmą!
Nie znalazłeś pracy dla siebie?