Osiedla mieszkaniowe - Rzeszów / Zaczernie. Zarządzanie projektami. Inwestycje budowlane

Osiedle Urocze – etap 3

  • Osiedle Urocze – etap 3

Opis realizacji

Przedstawiamy nową ofertę mieszkań na Osiedlu Uroczym w Zaczerniu. Mieszkania budowane są w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych, na prywatnym ogrodzonym osiedlu z prywatną drogą z kostki brukowej, lokalizacja została bardzo dobrze dobrana, zapewnia swobodny dojazd do miasta, obwodnicy czy autostrady A4.

Wszystkie potrzebne do życia instytucje takie jak szkoła , żłobki, przedszkola, przystanki autobusowe, park sklep czy boisko są zaledwie kilka minut pieszo od Uroczego osiedla. Inwestycja składać się będzie 18 segmentów dwu lokalowych. Mieszkania są w pełni uzbrojone w wodę, gaz, prąd, kanalizację z sieci oraz światłowód. Wysoki standard wykończenia oraz podwyższony stan developerski mocno charakteryzuje naszą inwestycję.

Informacje

Klient
Komercyjny
Lokalizacja
Zaczernie
Zakończone
2018
Cena promocyjna
4300zł/m2

Szczegóły

Mieszkania na parterze 53,34m2 ( trzy pokojowe ) posiadają własny taras od 50 – 150m2, ogrodzony do wyłącznego użytku! Oraz 58,69m2 ( trzy pokoje ) mieszkania na piętrze.

CENA PROMOCYJNA już tylko 4300zł/m2 dotyczy ograniczonej liczby mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą pod nr 662119280

Cant find what you need?
See all services